ממחלקת הנישואין ייצור אתכם קשר טלפונית, כדי  להדריך אתכם על ההמשך עד המועד החתונה. בנוסף בני זוג שנרשמו יקבלו אמייל מפורט מהנציג על כל שלבי תהליך הרישום, והשלמת הפרטים לפי הצורך.  בני הזוג יכולים להעביר באמייל חוזר את המסמכים הדרושים סרוקים או בפקס אל מחלקת הנישואין על מנת לצרף אותם לתיק שניפתח.

הרישום מקוון מחולק לכמה שלבים הבאים:
1. מילוי טופס מקוון. חובה למלות כל הסעיפים. אם אין תשובה לציין – לא ידוע

  1. שליחת צילום תעודות זהות כולל ספח לאמיילmoatdat@gmail.com 
  2. קבלת אמייל מפורט על המשך הרישום. שליחת מסמכים הדרושים באמייל חוזר או בפקס 4. הגעה את בני הזוג בשעות קבלת קהל א'-ה' 8:30-13:00  ו' 8:30-11:00

אחה"צ  ד' 16:00-19:00 כדי לחתום ולהציג המסמכים שנשלחו באמייל במקור (לצורך זיהוי) 5.

החתמת העדים (העדים יכולים להגיע בכל שעות קבלת קהל עם תעודה מזהה וללא בני הזוג) 6. הכלה זכאית לקבל הדרכת כלה  בחינם – ברבנות יהוד  הדרכה בפגישה אחת ! הכלה שנרשמה ומעוניינת לקבל הדרכה בחוץ צריכה למלות טופס שאקבל מלשכת הרבנות על ידי המדריכה מוסמכת ולהחזיר אותו מלא שבועיים לפני החופה בחזרה. הכלה יכולה לטבול בכל מקווה בארץ!

  1. בני הזוג רשאים לבחור כל רב אשר יערוך את חופתכםהרב עורך החופה והקידושין יהיה רב אשר מכהן בפועל באחת הרבניות, ראש הישיבה, או רב המופיע ברשימה ארצית של רבנים מאושרים לעריכת חופה מטעם הרבנות הראשית. בכל מקרה אחר בני הזוג צריכים לפנות לרב רשם נישואין.
  2. שבוע לפני החופה

על בני הזוג לקחת כתובה, העתק כתובה מודפס על ידי מחלקת נישואין כולל אישור לרב ולעביר את כל המסמכים הבאים לרב המקדש לעריכת חופה.

  1. על בני הזוג להחזיר תוך שבוע ימים לאחר החופה

 העתק כתובה וכן האישור שנמסר לרב כאשר הוא חתום במלואו, ע"י הרב  והעדים למחלקת נישואין כדי להנפיק תעודת נישואין

שימו לב! על פי חוק  ניתן לפתוח תיק נישואין באתר לכלל תושבי הארץ, השימוש באתר מקל ומוזיל עלויות על הזוגות וחוסך בזמני המתנה בתהליך רישום נישואין.

  1. אפשר להירשם ללא לחץ עד שנה מראש למינימום 45 יום לפני מועד הנישואין
  2. אגרת המדינה לפתיחת תיק בלבד 40% הנחה על פתיחת תיקבמקרים הבאים בלבד: (סטודנט, תלמיד ישיבה, חייל סדיר, עולה חדש, נכה, מקרה סעד)
  3. לא מטרטרים, לא דורשים תעודות רווקות, חוסכים לכם זמן וכסף
  4.  שליחת מסמכים בפקס או באמייל
  5. אפשר להירשם גם במקרה שחסר תעודות נישואין של(הורים או אחים או הקודמים) ואנו עוזריםלאתר תעודהללא עלות לצורך רישום בלבד מכל רבנות בארץ.

האתר הזה מאובטח לפי החוק ברמה הגבוהה.